אודותינו

תורת האבנים, גמולוגיה, היא המומחיות שלנו! ב-DIA ממתין לכם צוות של אנשי מקצוע מנוסים שיודעים לזהות ולאפיין יהלומים על פי הפרמטרים הנדרשים. היהלומים הם החברים הטובים ביותר של האישה והידידים הטובים ביותר של הגבר. בכל יום מגשימים גברים חלום לנשים שלהן עם הענקת תכשיט משובץ יהלומים. בעוד ישנם אלו שמצליחים לרגש את בנות הזוג שלהם עם תכשיט נוצץ, ישנם הגברים הנבוכים לגלות כי התכשיט שהם רכשו משלב אבנים מזויפות. התפקיד שלנו ב-DIA הוא למנוע מקרים שכאלו עם אבחון מעמיק שנבצע במעבדה.

אנחנו נבדוק את היהלום שברשותכם ונוכל לתת לכם הערכה מדויקת לגבי השווי שלו. עין שאינה מקצועית תתקשה מאד לעלות על חיקויים, זאת מאחר וכיום מופקים אינספור זיופים באמצעות מיכשור מתקדם. התעודה הגמולוגית היא תעודת הזהות של היהלום ותעודת הביטחון לכם כי רכשתם אבן מקורית. 

התעודה הגמולוגית לא רק משקפת את העובדה כי ברשותכם אבן מקורית, אלא היא מעניקה גם מפרט הכולל את גודל האבן, משקלה, רמת הבהירות שלה, הצבע ורמת הניקיון שלה. התעודה שתקבלו מכילה בתוכה את כל המידע הנדרש, כך שבתור בעלי אבן יקרה יש בידכם את כל המידע המתאר את רכישתכם. התעודה שנפיק עבורכם יכולה לשרת אתכם גם בעתיד, זאת במידה ותרצו למכור את היהלום שברשותכם ולהציג בפני הקונה הפוטנציאלי מסמך ערבות כי הוא מקורי. תעודה גמולוגית מסייעת גם בהערכת השווי הנוכחי וגם זה העתידי. מכון הגמולוגיה DIA נמצא ברחוב הירקון 15 בעיר רמת גן.


THE 4C'S
מכון הגמולוגיה שלנו הינו מכון חיצוני המעניק לכם את השקט הנפשי כי אנחנו מבצעים בדיקת אובייקטיבית שתשקף בפניכם את טיב היהלום שברשותכם. העבודה שאנחנו מבצעים עבורכם מתבצעת במעבדה מאובזרת היטב כאשר אין לנו כל אינטרס או מניע מלבד הצגת נתונים נכונים ומדויקיים. התעודה שתוענק לכם בסופו של דבר נכתבת על ידי גמולוג מנוסה, מקצועי ומיומן. 

בתעודה שתקבלו יפורטו בפניכם ה-4c's: carat, color, clarity, cut
1.carat – מדובר על אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בתעודה שתקבלו, זאת מאחר ומשקל היהלום שברשותכם הוא זה המשפיע בסופו של דבר על מחיר היהלום כאבן בודדת או על התכשיט המעוצב והמוגמר. 
2.color – היהלומים אינם מגיעים בצבע אחיד כך שחשוב לאפיין גם את צבעם. דרגת הצבע נמצאת תמיד בהשוואה לסטייתו של צבע היהלום מהצבע הלבן. 
3.clarity – ניקיון היהלום משמעותי וחשוב מאד ועל כן גם רמת הניקיון מפורטת בתעודה. כל יהלום מגיע ברמת ניקיון אחרת כאשר היהלומים אינם מושלמים ולא אחת אנחנו עולים על פגמים, לכלוכים או סדקים קטנטנים שמפחיתים מרמת הניקיון הכוללת. כשמדובר על רמת ניקיון היהלום, מדובר עד כמה היהלום שברשותכם נקי מכשלים אלו. כמצופה, ככל שהיהלום יהיה נקי יותר, כך ערכו עולה. 
ההמלצה שלנו אליכם במעמד רכישת היהלום היא לבחון אותו מכמה זוויות שונות ובכמה סוגי תאורה. באופן זה, יהיה קל יותר לבחון את היהלום על הצד הטוב ביותר תוך שתוכלו לראות בעצמכם האם ישנם פגמים הנראים לעין. 
4.cut – כל יהלום מגיע בצורה שונה, בעיקר בעת שאינו אבן גולמית אלא כזו שעוצבה, נחתכה והותאמה לתכשיט. אנחנו נפרט בתעודה את צורת החיתוך של היהלום כפי שהוא התקבל כדוגמת יהלום עגול, יהלום פרינסס, יהלום קושין או כל צורה אחרת.

חייגו עכשיו:
© All rights reserves to DIA